beyaz abiye
Uncategorized

Beyaz Abiye Modelleri

Yeni yılın saflığın ve de muhteşem bir zerafeti sizlere sunan ünlü modacılar, birbirinden değişik bir o kadar da çok şık tasarımlarıyla farklılık yaratacak şekilde üretilmiş beyaz abiye elbise modellerini sizlere sunmaktadır, her detay daha farklı daha şık tasarlanmış olmalıdır, sizler ve bu beyaz abiye modellerini görmek isterseniz sizlere ünlü moda evlerimize bekleriz.

Beyaz rengi sadece gelinler giyer, diye düşünmeyin, üretilen birbirinden şık bir o kadar da zarif görünüşlü beyaz renkli abiye elbiseler rahatlıkla kullanacağınız gittiğimiz her davette göz kamaştıracak şıklığa kavuşmak için üretilmiş modern tasarımlı beyaz abiye modelleri yeni yıla yakışacak şekilde tasarımlar meydana gelmiştir. İp askılı, göğüs dekolteli ,belden aşağıya genişleyen uzun şifon tarzında bir beyaz renkli abiye ile kırmızı renkli platform topuk ayakkabı,kırmızı renkli çanta, saçlarda dağınık toplanmış olursa çok hoş bir duruş sergileyeceğimiz aşikardır. Beyaz renkli yarım kollu, kollarında dantel detaylı mini bir abiye elbise ile toz pembe renkli stiletto ayakkabı, pembe renkli şık bir çanta, saçlara maşa yapılmış olursa farklılık yaratmak için hazırlanmış kombinasyonlardandır.
Sizler de değişiklik yapmak, her gittiğiniz davette herkesin gözü sizin üzerinizde olmasını isterseniz, yeni sezon beyaz abiye modellerini sizlerde mağazalarda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir