En Güzel Dantelli Gelinlik Modelleri
Uncategorized

En Güzel Dantelli Gelinlik Modelleri

Evlenecek olan genç kızlarımız için her zaman farklılık yaratacak şekilde tasarlanmış birbirinden farklı bir okadarda şık tasarlanmış gelinlik modelleri ile her zaman şıklığı garanti edecek şekilde çizilmiş dantelli gelinlik modelleri ile genç kızlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Her gelin güzel olmak ister, her zaman şık olmak isterler, onu da moda evlerimizde bulmak isteyen gelinlerin en çok tercih ettikleri modellerden olmaktadır.

Daha değişik gelin olmak isteyen her genç kızımız için tasarlanmış, uzun kollu, kısa kollu,straptez, askılı, mini gelinlik modellerine birde dantel detayı eklenerek muhteşem gelinlikler meydana gelmiştir.Her türlü kaliteli kumaşlardan üretilen birbirinden değişik dantelli gelinlik modellerini sizlere sunulmaktadır. Dantelli gelinlikler her gelinin tercihleri arasında bulunmaktadır. Farklılık yaratacak şekilde tasarımlarını meydana getirecek şekilde modelleri ile sizlere hizmet verilmiştir.

Straptez model bir gelinlik, üzerinde ve de etek kısmı dantelle süslenmiş olmakta, kullanılan uzun bir duak ile kenarları dantel ile süslenirse,birde dantel ilke süslenmiş topuklu ayakkabı ile çok hoş görüntüye kavuşacağımız garantidir. Sizlerde farklı modelleri görmek isterseniz sizleri moda evlerimize bekleriz.